Seizoen 2023-2024

Team nr.NaamKleedkamer PouleShirts
1Keuken Studio WijchenTribune 2AWit
2Team Outdoors3AZwart
3FC CatenaccioTribune 1AWit/Rood
4JO54-15BBlauw
5’t Kantineteam6ARood
6AWC 107BGeel
7Lucky78BRood
8Nero 49ers9BZwart
9Woezik Old Stars10BBlauw
10Doom FC11AOranje
11DEPA12AGrijs/Zwart
12Friday United2AWit
13German Pellets14AZwart
14Alverna Vrijdagavond 14ARood
15TMSSTribune 4ADonker blauw
16B.E.G.Z.13BZwart
17SCDHTribune 3BOranje
18All Blacks15AZwart
19TZN1BLicht-Blauw

Stand 2023-2024

POULE ANaamGespeeldPuntenDPVDPTDS
1Alverna Vrijdagavond 16163512+23
2German Pallets7142814+14
3DOOM FC6133917+22
4Team Outdoors6122833-5
5All Blacks61020200
6Catenaccio FC691918+1
7Keukenstudio Wijchen591415-1
8Friday United6623230
9TMSS641024-14
10t Kantineteam6352318
11DEPA60830-22
POULE BNaamGespeeldPuntenDPVDPTDS
1Woezik Old Stars6153012+18
2AWC 106133415+19
3Lucky76123120+11
4SCDH682215+7
5BEGZ681518-3
6TZN671827-9
7Nero 49ers65202414
8JO54-1601049-39

Speelschema 2023-2024

SpeelrondeDatum
11 september
222 september
36 oktober
427 oktober
510 november
624 november
78 december
822 dec Winterfeest!
Winterstop
92 februari
1023 februari
118 maart
1222 maart
135 april
1419 april
1510 mei
1624 mei
177 juni
1814 juni (Afsluiting seizoen feest & prijsuitreiking)
DatumWedstrijdPouleVeld
1 september 2023Depa0 – 2’t KantineteamA1a
TMSS2 – 6German PalletsA1b
Alverna Vrijdagavond 18 – 6Team OutdoorsA2a
Catenaccio FC4 – 2Friday UnitedA2b
Doom FC9 – 3All BlacksA3a
AWC 104 – 2Nero 49ersB3b
Woezik Oldstars6 – 0BEGZB4a
SCDH1 – 3TZNB4b
JO54-1 2 – 10Lucky 7B6a
VrijKeukenstudio Wijchen
22 september 2023Nero 49ers4-4TZNB1a
Woezik Oldstars4-3Lucky 7B1b
SCDH6-1JO54-1B2a
Depa2-4Keukenstudio WijchenA2b
Alverna Vrijdagavond 18-2TMSSA3a
Catenaccio FC8-0’t KantineteamA3b
Doom FC4-4German PalletsA4a
Friday United6-8Team OutdoorsA4b
Vrij
All Blacks
VrijAWC 10
VrijBEGZ
6 oktober 2023DEPA2-3TMSSA1a
Keuken studio Wijchen3-1Kantine teamA1b
Alverna Vrijdagavond 12-2German PalletsA2a
Doom FC14-3Team OutdoorsA2b
All Blacks6-3Friday UnitedA3a
AWC104-2TZNB3b
BEGZ1-5Lucky-7B6a
Nero 49ers9-4JO54B6b
VrijWoezik Old stars
VrijSCDH
VrijFC Catenaccio
27 oktoberAWC109-2Lucky7B1a
BEGZ3-3SCDHB1b
Nero 49ers1-3Woezik OldstarsB2a
DEPA0-8Alverna Vrijdagavond 1A2b
FC Catenaccio1-4Keuken Studio WijchenA3a
DOOM FC4-1TMSSA3b
All Blacks3-1t Kantine teamA6a
Friday United1-3German PalletsA6b
vrijTeam Outdoors
TZN
JO54
10 november 2023AWC 103-3SCDHB3a
JO541-7Woezik Old StarsB3b
BEGZ5-1TZNB2a
DEPA2-7German PalletsA2b
TMSS1-3Team OutdoorsA1a
Keuken Studio Wijchen1-6Friday UnitedA1b
Alverna Vrijdagavond 15-1All BlacksA6a
FC Catenaccio4-2DOOM FCA6b
Vrijt Kantine Team
Lucky7
NERO49ers
24 novemberGerman Pallets2 – 3Team OutdoorsA1a
t Kantine Team1 – 5Friday UnitedA1b
TMSS1 – 1All BlacksA2b
Alverna Vrijdagavond 14 – 1FC CatenaccioA2a
AWC 1013 – 1JO54B3a
BEGZ2 – 2NERO49ersB3b
Lucky-73 – 2SCDHB6a
TZN6 – 5Woezik OldstarsB6b
vrijDEPA
Keuken Studio Wijchen
DOOM FC
8 december 2023DEPA2-6DOOM FCA1a
All Blacks6-1FC CatenaccioA2a
Team Outdoors5-2Keuken Studio WijchenA1b
German Pallets4-0t KantineteamA2b
Lucky78-2TZNB3a
SCDH7-2Nero 49ersB3b
JO541-4BEGZB6a
AWC 101-5Woezik Old StarsB6b
VrijFriday United
Alverna Vrijdagavond 1
TMSS
22 december 2023 (Onder voorbehoud & evt eerder/later starten) & FeestAvond met winterkampioen
Keukenstudio WijchenAlvernavrijdagavond 1A1a
Team OutdoorsAll BlacksA1b
German PalletsFC CatenaccioA2a
DEPAFriday UnitedA2b
SCDHTZNB3a
Woezik OldstarsBEGZB3b
VriendschappelijkKantineteamNero 49ersA/B6a
Winterstop
2 februari 2024Alverna vrijdagavond 1All BlacksA1a
Friday UnitedDOOM FCA1b
Team OutdoorsFC CatenaccioA2a
Kantine teamTMSSA2b
AWC10BEGZB3a
Nero 49ersTZNB3b
Woezik OldstarsLucky-7B6a
SCDHJO-54B6b
VrijDEPA
German Pallets
Keuken studio Wijchen
23 februariAll BlacksFC CatenaccioA6a
Friday UnitedKeuken Studio WijchenA6b
Alverna vrijdagavond 1TMSSA1a
German PalletsKantineteamA1b
AWC10TZNB2a
BEGZLucky-7B2b
Nero 49ersJO54B3a
SCDHDEPAB3b
VrijWoezik Oldstars
DOOM FC
Team Outdoors
8 maartDOOM FCKeuken studio WijchenA1a
Alverna Vrijdagavond 1FC CatenaccioA1b
All BlacksTMSSA6a
Team OutdoorsGerman PalletsA6b
AWC-10Lucky-7B2a
TZNJO54B2b
Nero 49ersDEPAB 3a
Woezik OldstarsSCDHB3b
VrijBEGZ
Friday United
Kantineteam
22 maartAlverna Vrijdagavond 1Friday UnitedA1a
German PalletsDOOM FCA1b
KantineteamFC CatenaccioA2a
TMSSKeuken Studio WijchenA2b
AWC 10JO54B3a
TZNDEPAB3b
BEGZSCDHB6a
Nero 49ersWoezik Old starsB6b
VrijLucky 7
Team Outdoors
All Blacks
5 aprilGerman PalletsTMSSA6a
Keuken Studio WijchenKantineteamA6b
DOOM FCTeam OutdoorsA1a
All BlacksFriday UnitedA1b
JO54DEPAB2a
Lucky-7SCDHB2b
TZNWoezik OldstarsB3a
BEGZNero 49ersB3b
VrijAWC10
Alverna vrijdagavond 1
FC Catenaccio
19 april