Seizoen 2023-2024

Team nr.NaamKleedkamer PouleShirts
1Keuken Studio WijchenTribune 2AWit
2Team Outdoors3AZwart
3FC CatenaccioTribune 1AWit/Rood
4JO54-15BBlauw
5’t Kantineteam6ARood
6AWC 107BGeel
7Lucky78BRood
8Nero 49ers9BZwart
9Woezik Old Stars10BBlauw
10Doom FC11AOranje
11DEPA12AGrijs/Zwart
12Friday United2AWit
13German Pellets14AZwart
14Alverna Vrijdagavond 14ARood
15TMSSTribune 4ADonker blauw
16B.E.G.Z.13BZwart
17SCDHTribune 3BOranje
18All Blacks15AZwart
19TZN1BLicht-Blauw

Stand 2023-2024

POULE ANaamGespeeldPuntenDPVDPTDS
1Alverna Vrijdagavond 111285924+35
2German Pallets11244324+19
3DOOM FC9205825+33
4All Blacks10163431+3
5Catenaccio FC11154035+5
6Friday United10154142-1
7Team Outdoors10153345-12
8Keukenstudio Wijchen9122328-5
9TMSS971941-22
10t Kantineteam831041-31
POULE BNaamGespeeldPuntenDPVDPTDS
1AWC 109224422+22
2SCDH11204521+24
3Woezik Old Stars10203819+19
4TZN11144241+1
5Nero 49ers10133832+6
6Lucky78123125+6
7BEGZ10122326-3
8DEPA
3359-4
9JO54-11001687-71

Speelschema 2023-2024

SpeelrondeDatum
11 september
222 september
36 oktober
427 oktober
510 november
624 november
78 december
822 dec Winterfeest!
Winterstop
92 februari
1023 februari
118 maart
1222 maart
135 april
1419 april
1510 mei
1624 mei
177 juni
1814 juni (Afsluiting seizoen feest & prijsuitreiking)
DatumWedstrijdPouleVeld
1 september 2023Depa0 – 2’t KantineteamA1a
TMSS2 – 6German PalletsA1b
Alverna Vrijdagavond 18 – 6Team OutdoorsA2a
Catenaccio FC4 – 2Friday UnitedA2b
Doom FC9 – 3All BlacksA3a
AWC 104 – 2Nero 49ersB3b
Woezik Oldstars6 – 0BEGZB4a
SCDH1 – 3TZNB4b
JO54-1 2 – 10Lucky 7B6a
VrijKeukenstudio Wijchen
22 september 2023Nero 49ers4-4TZNB1a
Woezik Oldstars4-3Lucky 7B1b
SCDH6-1JO54-1B2a
Depa2-4Keukenstudio WijchenA2b
Alverna Vrijdagavond 18-2TMSSA3a
Catenaccio FC8-0’t KantineteamA3b
Doom FC4-4German PalletsA4a
Friday United6-8Team OutdoorsA4b
Vrij
All Blacks
VrijAWC 10
VrijBEGZ
6 oktober 2023DEPA2-3TMSSA1a
Keuken studio Wijchen3-1Kantine teamA1b
Alverna Vrijdagavond 12-2German PalletsA2a
Doom FC14-3Team OutdoorsA2b
All Blacks6-3Friday UnitedA3a
AWC104-2TZNB3b
BEGZ1-5Lucky-7B6a
Nero 49ers9-4JO54B6b
VrijWoezik Old stars
VrijSCDH
VrijFC Catenaccio
27 oktoberAWC109-2Lucky7B1a
BEGZ3-3SCDHB1b
Nero 49ers1-3Woezik OldstarsB2a
DEPA0-8Alverna Vrijdagavond 1A2b
FC Catenaccio1-4Keuken Studio WijchenA3a
DOOM FC4-1TMSSA3b
All Blacks3-1t Kantine teamA6a
Friday United1-3German PalletsA6b
vrijTeam Outdoors
TZN
JO54
10 november 2023AWC 103-3SCDHB3a
JO541-7Woezik Old StarsB3b
BEGZ5-1TZNB2a
DEPA2-7German PalletsA2b
TMSS1-3Team OutdoorsA1a
Keuken Studio Wijchen1-6Friday UnitedA1b
Alverna Vrijdagavond 15-1All BlacksA6a
FC Catenaccio4-2DOOM FCA6b
Vrijt Kantine Team
Lucky7
NERO49ers
24 novemberGerman Pallets2 – 3Team OutdoorsA1a
t Kantine Team1 – 5Friday UnitedA1b
TMSS1 – 1All BlacksA2b
Alverna Vrijdagavond 14 – 1FC CatenaccioA2a
AWC 1013 – 1JO54B3a
BEGZ2 – 2NERO49ersB3b
Lucky-73 – 2SCDHB6a
TZN6 – 5Woezik OldstarsB6b
vrijDEPA
Keuken Studio Wijchen
DOOM FC
8 december 2023DEPA2-6DOOM FCA1a
All Blacks6-1FC CatenaccioA2a
Team Outdoors5-2Keuken Studio WijchenA1b
German Pallets4-0t KantineteamA2b
Lucky78-2TZNB3a
SCDH7-2Nero 49ersB3b
JO541-4BEGZB6a
AWC 101-5Woezik Old StarsB6b
VrijFriday United
Alverna Vrijdagavond 1
TMSS
22 december 2023 (Onder voorbehoud & evt eerder/later starten) & FeestAvond met winterkampioen
Keukenstudio Wijchen1-2Alvernavrijdagavond 1A1a
Team OutdoorsAll BlacksA1b
German Pallets5-4FC CatenaccioA2a
DEPA3-5Friday UnitedA2b
SCDH5-3TZNB3a
Woezik Oldstars3-3BEGZB3b
VriendschappelijkKantineteam5-4Nero 49ersA/B6a
Winterstop
2 februari 2024Alverna vrijdagavond 14-2All BlacksA1a
Friday United4-10DOOM FCA1b
Team Outdoors4-0FC CatenaccioA2a
Kantine team1-2TMSSA2b
AWC103-2BEGZB3a
Nero 49ers2-2TZNB3b
Woezik Oldstars3-0Lucky-7B6a
SCDH13-0JO-54B6b
VrijDEPA
German Pallets
Keuken studio Wijchen
23 februariAll Blacks2-3FC CatenaccioA6a
Friday United5-3Keuken Studio WijchenA6b
Alverna vrijdagavond 111-3TMSSA1a
German Pallets4-2KantineteamA1b
AWC104-3TZNB2a
BEGZ2-0Lucky-7B2b
Nero 49ers12-3JO54B3a
SCDH1-2DEPAB3b
VrijWoezik Oldstars
DOOM FC
Team Outdoors
8 maartDOOM FC6-1Keuken studio WijchenA1a
Alverna Vrijdagavond 14-2FC CatenaccioA1b
All Blacks5-4TMSSA6a
Team Outdoors1-3German PalletsA6b
AWC-10AfgelastLucky-7B2a
TZN10-1JO54B2b
Nero 49ers2-1DEPAB 3a
Woezik Oldstars0-2SCDHB3b
VrijBEGZ
Friday United
Kantineteam
22 maartAlverna Vrijdagavond 13-4Friday UnitedA1a
German Pallets3-3DOOM FCA1b
Kantineteam2-12FC CatenaccioA2a
Team Outdoors0-4Keuken Studio WijchenA2b
AWC 103-2JO54B3a
TZN6-2DEPAB3b
BEGZ1-2SCDHB6a
Nero 49ers2-2Woezik Old starsB6b
VrijLucky 7
TMSS
All Blacks
5 aprilGerman PalletsTMSSA6a
Keuken Studio WijchenKantineteamA6b
DOOM FCTeam OutdoorsA1a
All BlacksFriday UnitedA1b
JO54DEPAB2a
Lucky-7SCDHB2b
TZNWoezik OldstarsB3a
BEGZNero 49ersB3b
VrijAWC10
Alverna vrijdagavond 1
FC Catenaccio
19 aprilGerman PalletsFC Catenaccio1a
All BlacksKeuken Studio Wijchen2a
Friday UnitedTMSSafgelast
Team OutdoorsAlverna vrijdag avond 13a
” t KantineteamWoezik Old Stars3b
Lucky7Nero 49ers2b
DEPABEGZ1b
VrijJO54-1SCDH
Doom FC
TZN
AWC
10 meiKeuken StudioGerman Pallets2a
CatenaccioFC DOOM2b
Woezik OldstarsSCDH3a
TZNBEGZ3b
VRIJDe overige teams
24 meiAlverna Vrijdagavond 1DOOM FC6a
Friday UnitedGerman Pallets4b
KeukenstudioCatenaccio4a
All BlacksTeam Outdoors3b
KantineteamTMSS3a
AWC 10Woezik Oldstars2b
SCDHNero 49’ers2a
DEPABEGZ1b
JO54Lucky71a
VrijTZN
7 juniAlverna Vrijdag avond 1Keuken studio1a
CatenaccioTMSS1b
DOOM FCKantineteam2a
All BlacksGerman Pallets2b
Friday UnitedTeam Outdoors3a
AWC 10Nero 49’ers6a
Woezik OldstarsBEGZ4b
SCDHTZN4a
DEPALucky 73b
VrijJO54
14 juni EINDFEEST + PRIJSUITREIKING!Alverna vrijdag avond 1Team Outdoors1a
All wedstrijden kunnen nog wijzigen, iedereen speelt!German PalletsFriday United1b
KantineteamKeuken Studio Wijchen6a
TMSSDOOM FC4b
All BlacksFC Catenaccio4a
AWC 10BEGZ2a
NERO 49’ersTZN2b
Woezik OldstarsLucky 73a
SCDHJO543b
DEPAGAST-TEAM6b